Контакти

Вінницька область, м. Вінниця
вулиця Джозефа Конрада, 1
(0432) 56-34-34
(067) 338-38-74
(067) 973-56-43
(067) 338-38-74
Час роботи: 08.00 - 23.00
Без перерви, без вихідних

Конференц зала

  Вінниця є вельми привабливим регіоном для розвитку бізнесу. Тут організовуються зустрічі та переговори, підписуються договори і вигідні контракти, тому оренда конференц-залу користується настільки високим попитом. Кожній компанії важливо показати свій статус, престиж і свою роль на діловому ринку. А для цього дуже важливо правильно підібрати приміщення!
   Ми з радістю допоможемо організувати зручний і сучасний конференц-зал, розташований в ресторані «Ніколь». Наше приміщення прекрасно обладнане всім необхідним і здатне вмістити до 150 гостей.
   Оренда як погодинна, так і на більш тривалий термін.

   Звернувшись до нас, Ви можете бути впевнені, що захід пройде на найвищому рівні, а ви справите належне враження і зміцнити своє становище в бізнес індустрії.
   Наш зал оснащений сучасним обладнанням: система кондиціонування, фліпчарт дошки, екрани з проектором, трибуни для мовлення, мікрофони і звуковий супровід, вихід в інтернет, можливість організувати каву - брейк і бізнес ланч;
   Ви завжди знайдете у нас індивідуальний підхід до кожного клієнта, тому наші замовники завжди залишаються задоволені рівнем і якістю організації! Якщо Ви хочете недорого зняти майданчик для конференцій в Вінниці, зателефонуйте за контактним номером телефону!

© 2024 СуперДовідка. Всі права під захистом